Bine ai venit pe SoftDesign ! Pentru o mai buna navigare folositi Mozilla Firefox !

Tema creeata de Mr.Ben - Versiune forum: phpbb2 - Toate drepturile rezervate! - © 2011 SoftDesign

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Panoul utilizatorului
Navigare rapida
Impartiti
Ultimele subiecte
» Intrebare Culori
Vin Sept 09, 2011 12:52 pm Scris de Emanuel

» Ne-am mutat
Mar Sept 06, 2011 12:13 pm Scris de MrBeny

» Ne-am mutat
Mar Sept 06, 2011 12:13 pm Scris de MrBeny

» Ne-am mutat
Mar Sept 06, 2011 12:12 pm Scris de MrBeny

» Ne-am mutat
Mar Sept 06, 2011 12:12 pm Scris de MrBeny

» Ne-am mutat
Mar Sept 06, 2011 12:11 pm Scris de MrBeny

» Ne-am mutat
Mar Sept 06, 2011 12:09 pm Scris de MrBeny

» Ne-am mutat
Mar Sept 06, 2011 12:08 pm Scris de MrBeny

» Ne-am mutat
Mar Sept 06, 2011 12:06 pm Scris de MrBeny

» Ne-am mutat
Mar Sept 06, 2011 12:04 pm Scris de MrBeny

Top postatori
Mr.Ben

fraNNNta

Mr.Kazz

Coloratu;x

Venom

Mark

Kira

cornelnicolae

Mr.Gabi

alexnica

Cei mai activi postatori ai saptamanii

• Alegeti un titlu cat mai explicit care reflecta problema voastra, daca titlul nu este relevant, nu vi se va raspunde pana nu-l editati.
• Incercati sa nu folositi limbaj de messenger/chat si ma refer la cuvintele prescurtate sau litere adaugate care nici macar nu-si au rost, cum ar fi: scz, pt, bv, brb, wtf, gg, gj, nb, wb, dnd, etc. Prin urmare astfel de limbaj nu este permis.
• Daca aveti o problema cu forumul dumneavoastra .pune-ti in fata titlului versiunea forumului(de exemplu [phpbb2] .[phpbb3] .[punBB] sau [invision] )

Ne-am mutat  :: Suport :: HTML,CSS,Javascript

Rang:Membru
Data de inscriere : 05/09/2011
Localizare : a123123

Vezi profilul utilizatorului
Spatiu Publicitar
Scris de MrBeny - Mar Sept 06, 2011 12:06 pm

• Subiectele active ale zilei | Top 20 al postatorilor zilei | Top 20 al postatorilor din forum •
• Creeaza un forum gratuit | © phpBB | Forum de suport | Semnaleaza un abuz | Contact | Echipa de administrare a forumului | Parteneri | Regulament General •
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit